Лапорта: Флік виконує чудову роботу в Барселоні, він не намагається знайти виправдання.


Президент каталонської Барселони Жоан Лапорта висловив повне задоволення діяльністю нового головного тренера клубу Ханса-Дітера Фліка.

Ці слова передані виданням Marca.

Ми стартували успішно. Наш тренер виконує свою роботу на відмінно і не має жодних виправдань. Він не намагається знайти причини для невдач. Хоча травми – це серйозний недолік, він справляється з цим чудово. Важливо, що ключові гравці вже на шляху до одужання.

Ситуація полягає в тому, що кількість матчів надзвичайно велика. Графік змушує нас мати широкий та конкурентоспроможний склад. Інтеграція молодих футболістів приносить чудові результати, і Флік виконує свою роботу на високому рівні. Він є справжнім професіоналом, який розуміє потенціал своєї команди і майстерно нею керує, - зазначив Лапорта.

Нагадаємо, що цього літа Ханс-Дітер став керівником каталонської команди, уклавши контракт з клубом на два роки з можливістю продовження ще на один рік.

Related posts