Мілан здобув перемогу над Реалом Луніна, а Спортинг вразив Манчестер Сіті, завоювавши переконливу перемогу у четвертому турі Ліги чемпіонів.


Сьогодні, 5 листопада, стартували перші поєдинки четвертого туру основного етапу Ліги чемпіонів сезону 2024/25.

У Братиславі відбувся матч, в якому Слован зустрівся з Динамо Загреб. У стартовому складі команди-господарки з'явився українець Данило Ігнатенко. Його команда блискуче почала поєдинок, вийшовши вперед уже на п'ятій хвилині гри.

Після цього лише команда гостей вражала ворота. Варто відзначити, що словацький клуб демонстрував кращу гру, маючи показник xG 1,78 в порівнянні з 1,62 у суперника, а також контролював м'яч більшу частину часу (60% проти 40%), але результат на табло говорить сам за себе.

В іншому матчі, що відбувався в нідерландському Ейндховені, місцевий клуб ПСВ здобув перемогу над Жироною. Іспанці пропустили два м'ячі в першій половині гри. На початку другого тайму фланговий захисник Мартінес отримав свою другу жовту картку, що значно ускладнило ситуацію для команди. ПСВ впевнено завершив гру, добавивши ще два голи до свого рахунку.

Варто зазначити, що Віктор Циганков не зміг взяти участь у матчі через травму. Декілька днів тому тренер команди Мічел повідомив, що вінгер планує повернутися на поле вже найближчими вихідними.

Мадридський Реал, за участю Луніна, не зміг здобути перемогу на домашньому стадіоні, програвши Мілану. Український воротар показав хороший рівень гри, однак захисники команди не впоралися з тиском, що створювали футболісти "россонері".

Ліверпуль, демонструючи вражаючу гру у другій половині матчу, здобув переконливу перемогу над Баєром. Коді Гакпо відзначився голом, тоді як Луїс Діас вразив ворота суперників тричі, оформлюючи хеттрик.

Спортинг вразив усіх, здобувши вражаючу перемогу. Португальська команда на рідному стадіоні знищила Манчестер Сіті з рахунком 4:1. Це вже друга поспіль поразка для підопічних Пепа Гвардіоли, адже на вихідних вони також поступилися Борнмуту у матчі АПЛ.

Досить несподівано закінчився матч у Глазго: Селтік здобув перемогу над РБ Лейпцигом. Австрійський Штурм мав можливість відібрати очки у Боруссії Дортмунд, але, на жаль, пропустив гол в останні хвилини гри.

Ігровий день для італійських команд залишився невдалим. Туринський Ювентус не зміг здобути перемогу і завершив матч з Ліллем внічию, тоді як Болонья зазнала поразки вдома, поступившись Монако з мінімальним рахунком.

Слован из Братиславы уступил Динамо из Загреба со счетом 1:4 (1:2).

Голы: 1:0 - Стрелец (5-я минута), 1:1 - Шпикич (10-я минута), 1:2 - Сучич (30-я минута), 1:3 - Куленович (54-я минута), 1:4 - Куленович (73-я минута)

ПСВ одержал уверенную победу над Жироной с итоговым счетом 4:0 (в первом тайме 2:0).

Голи: 1:0 - Фламінго (16 хвилина), 2:0 - Тілман (33 хвилина), 3:0 - Бакайоко (83 хвилина), 4:0 - Крейчи (89 хвилина, автогол)

Вилучення: ... - Мартінес (55, друга жк)

Боруссія Дортмунд здобула перемогу над Штурмом з рахунком 1:0 (перший тайм - 0:0).

Голи: 0:1 - Тшау (12 хвилина), 1:1 - Вінісіус (23 хвилина, пенальті), 1:2 - Мората (39 хвилина), 1:3 - Райндерс (73 хвилина)

Спортинг проти Манчестер Сіті: 4:1 (після першого тайму 1:1)

Голи: 0:1 - Фоден (4), 1:1 - Дьєкереш (38), 2:1 - Араухо (46), 3:1 - Дьєкереш (49, пен), 4:1 - Дьєкереш (81, пен)

Related posts