В УАФ роз'яснили причини, чому молодіжна збірна України U-21 виступала в застарілій формі в матчі проти Англії.


Українська команда програла молодіжці "Трьох левів"

Молодіжна збірна України U-21 зіграла матч кваліфікації до Євро-2025 U-21 проти команди Англії U-21. У цьому поєдинку українська команда зазнала своєї першої поразки, поступившись молодіжному складу "Трьох левів" з рахунком 1:2.

Багато хто звернув увагу на те, що молодіжна команда виступала в застарілій формі від Joma, в той час як національна збірна користувалася новим обладунком від Adidas. У Федерації футболу України пояснили причини цього явища.

"Першим етапом запуску партнерства між УАФ та Adidas є екіпірування національної збірної України. Інші збірні поки знаходяться у перехідному періоді і вже з 2025 року будуть екіпіровані Adidas", - йдеться у повідомленні УАФ.

Related posts