Чехія та Україна: відео забитих м'ячів і огляд матчу Ліги націй 2024-2025 - 24 канал Спорт.


Голы: Шульц на 21-й и 45+1-й минутах, Соучек на 79-й (пенальти) – Ванат на 37-й, Судаков на 84-й.

Збірна України зіграла свій другий поєдинок у Лізі націй 2024-2025. Наша команда потрапила до дивізіону В і вже встигла викликати певне розчарування з самого початку, повідомляє 24 Канал.

До теми Календар матчів збірної України з футболу на 2024 рік: хто суперники, дати ігор і турніри

"Синьо-жовті" несподівано зазнали поразки від Албанії з рахунком 1:2. Лише через три дні підопічні Реброва зустрінуться з більш потужною у кадровому плані командою Чехії. Однак і команда Гашека не змогла вразити своїм виступом в першому турі, програвши Грузії з рахунком 1:4.

Проте, Україна та Чехія були визнані основними фаворитами на здобуття першого місця в групі. Порівнюючи з попередньою грою, Сергій Ребров здійснив значну кількість змін у складі.

До основи потрапили Тимчик, Степаненко, Зінченко, Ярмоленко, Ванат та Мудрик. Останній пропустив гру проти албанців через травму, але таки зміг відновитися до бою з чехами.

Проте, саме "леви" вважалися головними претендентами в даному поєдинку. Іван Гашек, як завжди, зосередився на гренадерах і грі на висоті. Крім цього, Україна дала можливість господарям взяти контроль у свої руки вже з перших секунд.

Корисна інформація про Лігу націй 2024/2025: таблиця групи В1, де змагається національна команда України.

Трубін кілька разів рятував після небезпечних ударів Хори та Провода. Втім в середині другого тайму наш захист таки припустився фатальної помилки, коли Забарний на рівному місці подарував м'яч Черни.

Відеозапис дебютного голу збірної Чехії:

Україна стикалася з труднощами у створенні атак, оскільки чеська команда успішно нейтралізувала наші контрвипади. Однак один момент дав можливість "синьо-жовтим" зрівняти рахунок. Владислав Ванат вдало скористався подачею Миколи Шапаренка та забив свій перший гол за національну збірну.

Як Ванат зрівняв рахунок:

Після забитого голу українці перейшли до гри в обороні. Проте чехи вже не мали таких можливостей, тож усе вказувало на те, що перший тайм завершиться внічию. Але удача врешті-решт усміхнулася командам-господарям.

Банальне завантаження у наш майданчик завершилось метушнею із м'ячем. Зрештою снаряд підхопив Шульц та з другого дотику точно пробив у кут воріт Трубіна, оформивши дубль.

Шульц забил два гола подряд:

У перерві Ребров вирішив не робити заміни, проте малюнок гри змінився. "Синьо-жовті" почали домінувати та активно створювати моменти. Правда, гострими їх важко назвати.

Мудрик спробував виконати удар через себе, тоді як Забарний, після того як торкнувся м'ячем потилицею, влучив у перекладину. Ванат, на жаль, не зміг вразити ворота з відстані 4-5 метрів. Також варто відзначити активність Шапаренка та Тимчика, які значно підсилювали атакувальні дії команди.

Але м'яч ніяк не йшов у ворота Коваржа. Чехія мала лише кілька напівмоментів у контратаках, проте підопічних Гашека влаштовував рахунок. Ребров запустив у гру спочатку Циганкова та Судакова, а пізніше - Яремчука та Маліновського.

Гра стала ще більш відкритою і, на жаль, на цьому наша команда погоріла. Одна з небагатьох атак Чехії призвів до гри рукою від Матвієнка та пенальті. Вирок впевнено реалізував Соучек.

Досліджуйте також, що потрібно знати про Лігу націй 2024-2025: формат змагань, графік матчів, опоненти та причини, чому Україна прагне до успіху.

Врешті-решт "синьо-жовті" змогли активізувати свою гру. Через п'ять хвилин Циганков подав м'яч на голову Судакова, який влучно пробив у протихід воротареві. Після цього Ребров вирішив здійснити останню заміну, випустивши на поле Піхальонка.

Новачок Динамо міг одразу зрівнювати рахунок, проте його удар з пасу Мудрика встигли накрити захисники. Також мали шанси на забитий м'яч Циганкова та ще раз Судаков, проте чехи витримали та зберегли перемогу.

Україна продовжує залишатися без жодного балу в Лізі націй, що суттєво знижує її шанси на підвищення в класі. Тепер підопічним Реброва потрібно витиснути максимум у жовтневих матчах проти Грузії та Чехії.

Related posts