Головний тренер збірної Іспанії висловився щодо намірів Вінісіуса щодо проведення чемпіонату світу 2030 року.
Наставник збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте не погоджується з форвардом "Реала" Вінісісусом Жуніором, який заявив, що у країни потрібно забрати ЧС-2030, якщо в Іспанії не покращиться ситуація з расизмом.
"Іспанія - не расистська країна. Іспанія - приклад поваги, інтеграції та спільного існування. Вважаю, що багатьом країнам слід брати з нас приклад. У нас не расистська країна".
"Спільний чемпіонат світу, що проходитиме за участю Іспанії, Марокко та Португалії, обіцяє стати неповторною подією," - зазначив де ла Фуенте.
Нещодавно низка уболівальників була затримана та покарана за расистські образи на адресу Вінісіуса під час ігор Ла Ліги.